Hospodářský Dvůr Bohuslavice

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Bohuslavice 10, Bohuslavice 58856

Zdařile zrekonstruovaný hotel Hospodářský Dvůr Bohuslavice je situován uprostřed malebné vesničky Bohuslavice na Vysočině, nedaleko Telče. K pohodlnému ubytování jsou pro hosty připraveny jednopodlažní i mezonetové, stylově zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je i luxusní rodinný Apartmán Ptačí dům s vlastní kuchyňkou a terasou. Příjemné posezení i možnost stravování nabízí útulná restaurace s otevřeným krbem. Součástí areálu je také pěstitelská pálenice pro výrobu pálenky a také kompletní jezdecké a vozatajské služby včetně ustájení koní. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hospodářský Dvůr Bohuslavice On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový
Dvoulůžkový
Třílůžkový
Apartmá
Čtyřlůžkový
Pětilůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si ze 3 pobytových balíčků nabízených v Hospodářský Dvůr Bohuslavice

Hospodářský Dvůr Bohuslavice Pokoje

Celková kapacita hotelu Hospodářský Dvůr Bohuslavice 60 lůžek je rozdělena na 17x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový, 3x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový pokoj. K využití je také plně vybavený stylový apartmán se spaním na peci. Součástí základního zařízení všech pokojů s jedinečným designem Novoříšské keramiky je koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Je samozřejmostí, že ve všech pokojích naleznete televizi se satelitním příjmem, minibar, pohodlný nábytek a bezdrátový přístup k internetu zdarma. Těšit se můžete i na venkovní posezení s grilem. K pořádání firemních i soukromých akcí slouží plně vybavený konferenční sál s kuchyňkou a koupelnou.

Hospodářský Dvůr Bohuslavice Gastronomie

Součástí Hospodářského Dvora Bohuslavice je zrekonstruovaná stylová restaurace s otevřeným krbem a s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Na starobylých trámech je rozvěšena prodejní výstava Novoříšské keramiky. Těšit se můžete na výtečnou venkovskou kuchyni, speciality i denní menu. Areál je vhodným místem k pořádání firemních akcí, teambuildingů, svateb i různých rodinných oslav.

Hospodářský Dvůr Bohuslavice Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Hospodářský Dvůr Bohuslavice Dostupnost

K autobusové zastávce Bohuslavice se z Hospodářského Dvora Bohuslavice dostanete po pouhých 150 metrech. 

Hospodářský Dvůr Bohuslavice Okolí

Areál Hospodářský Dvůr Bohuslavice nabízí svým hostům nejen výcvik jezdců jak pro začínající, tak pro pokročilé jezdce, ale také posilovnu, mini zoo či možnost výroby vlastního originálního hrnečku. Ke každodenním procházkám láká malebný lesík Borovíčko, umístěný přímo v Bohuslavicích. Navštívit můžete i 1,4 km vzdálený Premonstrátský klášter v Nové Říši, 10 km vzdálený zámek Telč či zámek Jemnice.

Hospodářský Dvůr Bohuslavice

Bohuslavice 10, Bohuslavice
Zobrazit celou mapu